Svarbus pranešimas. Registracijos klaida buvo ištaisyta ir dabar vėl galite registruotis ar susigrąžinti savo slaptažodžius.

» » Paprastas hostingo skriptas

Paprastas hostingo skriptas


Rekomenduojama šį hostingo skriptą naudoti mokymosi tikslais ar persidaryti.

Registracija
Labai nesunkiai galite susikurti norimus vartotojo registracijos laukus, tai yra Vardas, vartotojo vardas, el. paštas ir kiti.

Balanso papildymas
Šį sistema yra sujungta su paysera projektu, jums tereikės pakeisti kelias vietas ir jau puikiai galėsite naudotis balanso papildymo sistemą. Paspaudęs vartotojas į balanso pildymas jam sugeneruoja unikalų kodą kur rodo kiek gaus pinigų išsiųntęs žinutę, rodo kiek kainuos žinutė ir pavyzdį su jo vartotojo vardu. (Na viskas pilnai automatizuota).

Paslaugų užsakymas
Užsisakius paslaugą jums nuima nuo balanso pinigus, tačiau kol administratorius nepatvirtins jūsų paslaugos ji nebus aktyvi.

Administravimas
Administratorius administratoriaus pulte lengvai gali kurti naujas paslaugas, rašyti jų kainą ir kt. 
Taip pat ryškiai mato norinčius užsisakyti paslaugas. Jums tereikia vienoje vietoje paspauti "taip" ir įrašyti jam visą reikiamą informaciją. (prisijungimus ir kt). 

Kaip užsidėti admin šioje sistemoje? Nueinate į phpmyadmin, ir ten kur yra importinti sql failai, susirandate skiltį: users, ten paspaudžiate edit ant norimo vartotojo, ir paskutiniame laukelyje yra parašyta: "admin" > 0, vietoj admin 0 pakeičiame į: 1, ir būsite adminas, turėsite administravimo panelę.

Norite parsisiųsti failus?

Norėdami atsisiųsti failus turite prisijungti arba UŽSIREGISTRUOTI mūsų svetainėje.
Garantuojame veikiančią parsisiuntimo nuorodą, nes failai yra talpinami mūsų serveriuose.


1 045 18.11.09


  1. Avataras
    Guest Arminas  15:30, 27 Birželio

    Pastebėjau, kad čia mano svetainės failai :D Prisimenu, kaip logo dariau, ir dizainą dariau :D Neprisimenu net, kur buvau įkėlęs xd

    Atsakyti